У Харкові відбулася акція на підтримку полонених і зниклих безвісти Захисників
У Харкові відбулася акція-нагадування "Не мовчи. Полон вбиває” на підтримку зниклих безвісти та полонених Захисників.

В заході взяли участь родини військових з різних підрозділів Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Територіальної оборони та Оборонців Маріуполя. Учасники тримали в руках плакати з інформацією про своїх рідних, що потрапили в полон, чи зникли безвісти в ході відбиття російської агресії.

Представники Консультаційного центру Східного регіону Коордштабу долучилися до акції та надали родинам персональні консультації.