gov.uaДержавні сайти України

У Коордштабі відбулася онлайн-зустріч з родинами полонених "азовців"

​​У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами полонених Захисників з полку «Азов», які об’єдналися у громадську організацію "Жінки зі сталі". 

На питання близьких відповіли представники Координаційного штабу, Національного інформаційного бюро (НІБ), Національної гвардії, Нацполіції та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. 

Рідні нарікали, що листи не доходять до полонених азовців. Раніше була домовленість, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) організує відправлення листів від рідних до полонених, яких визнала росія. 

«Попри те, що під час виходу з «Азовсталі» МКЧХ анкетував наших Захисників, росія офіційно не визнає їх полоненими, – зазначила представниця НІБ. – Тому листи азовцям, на жаль, не передаватимуть. Ми працюємо, щоб це виправити. Листи в рф на останньому етапі розсилає російське міністерство оборони – вся відповідальність за це на ньому. Звільнені полонені кажуть, що послань від рідних не отримували».

Представник Координаційного штабу повідомив, що МКЧХ днями вдалося потрапити в місця утримання наших полонених на території рф. У які саме – представники Червоного Хреста не повідомляють. Також, за інформацією МКЧХ, близько 120 наших захисників у неволі отримали теплі речі й засоби гігієни.

Останні новини