У Коордштабі відбулася зустріч з родинами Захисників 4-ої окремої танкової бригади
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з родинами Захисників 4-ої окремої танкової бригади.
На запитання родичів відповідали представники Координаційного штабу.
Якщо військовослужбовець зник безвісти і немає офіційних підтверджень щодо його полону чи загибелі, все одно є ймовірність, що він перебуває у полоні. Частина тих, хто повернувся з російського полону, були обліковані як зниклі безвісти. У будь- якому разі, незалежно від статусу військовослужбовців – "полон", "імовірно полон" чи "зниклий безвісти" – усі вони залучені до процесу обміну.
Також представник Штабу пояснив, як відбувається пошук тіл загиблих військовослужбовців. Він зауважив, що на тих територіях, де поки тривають бойові дії, пошукові роботи не відбуваються. Відповідні заходи стають можливими лише після деокупації. Це пов’язано, зокрема, з питаннями безпеки для груп, які займаються пошуком.
Представник юридичного відділу Координаційного штабу надав консультації родичам військовослужбовців з питань комунікації та отримання інформації від військових частин.