gov.uaДержавні сайти України

У Коордштабі відбулася зустріч з родинами Захисників 79-го прикордонного загону

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з родинами Захисників 79-го прикордонного загону (м. Херсон).

З родичами військовополонених зустрілися представник Координаційного штабу та представниця Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Одне із запитань під час зустрічі стосувалося того, як впливають помилки у написанні прізвищ полонених військовослужбовців на процеси обміну. Представник Координаційного штабу зазначив, що подібні випадки з некоректним вказанням прізвищ траплялися, проте це не впливає на процеси обміну. Він також додав, що всі військовослужбовці, - у тому числі зниклі безвісти й ті, які вважаються загиблими, але підтвердження загибелі немає – усі вони залучені до процесів обміну.

Представниця Державної прикордонної служби України дала відповіді на запитання щодо фінансового забезпечення родин полонених військовослужбовців. Окремо вона прокоментувала питання щодо отримання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які перебувають в полоні. Що стосується терміну реабілітації військовослужбовця після звільнення з полону, представниця ДПСУ зауважила, що цей термін визначається персонально щодо кожної окремої людини й залежно від низки різних факторів. 

Серед іншого, представник Штабу нагадав, що на сторінці Координаційного штабу у розділі “Корисні посилання” є дві анкети для заповнення: одна для родичів військовослужбовців, які потрапили в полон чи зникли безвісти, друга – для військовослужбовців, які повернулися з полону.

Останні новини