gov.uaДержавні сайти України

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами музикантів оркестру морської піхоти

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами музикантів оркестру 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

На запитання близьких відповіли представники Координаційного штабу та Міністерства закордонних справ. 

Представник Штабу зазначив, що певною мірою вдалося покращити умови утримання наших Захисників і Захисниць у полоні. Активізував роботу Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ). Деякі рідні повідомляють про нові підтвердження полону наших Оборонців росією через МКЧХ. 

«Реєстр Національного інформаційного бюро з прізвищами полонених і зниклих регулярно передається до рф. Перший пріоритет для нас – поранені й важкохворі. Далі – жінки. Потім – термін перебування в полоні. Але це наші вимоги. Утім який би реєстр чи перелік ми не подали росіянам, навіть якщо він буде складений за жеребкуванням чи голосуванням, – їм байдуже. В підсумку кого віддати вирішує той, хто утримує. Проблема тільки в тому, що росії її полонені не дуже потрібні», – сказав представник Штабу. 

Обговорили міжнародний розголос проблем утримання країною-агресоркою наших полонених і заручників.  

«Підніматимемо це питання на заходах Парламентській асамблеї Ради Європи та Організації Об’єднаних Націй. А також виходитимемо на двосторонні майданчики», – зазначив представник МЗС. 

Представник Штабу закликав родини бути сильними заради свої Захисників і Захисниць, оскільки для них у полоні зазвичай найважче – не умови, а переживання за близьких.

Останні новини