gov.uaДержавні сайти України

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами штурмовиків з "Азову"

​​У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців штурмової бригади «Азов» Національної гвардії України. 

На запитання близьких відповів секретар робочої групи з питань взаємодії зі ЗМІ та родичами захисників Координаційного Богдан Охріменко. А також представники НГУ та Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. 

Обговорили відвідини представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) наших полонених у місцях утримання. Через політику конфіденційності Червоний Хрест не повідомляє Координаційному штабу деталі своєї діяльності, хоч відповідний запит щодо кількості відвіданих захисників був надісланий. Проте рідні можуть звернутися до МКЧХ з цим питання особисто. 

Рідні наполягають на міжнародній відповідальності країни-агресорки за порушення прав українських військовополонених.  З Міністерством закордонних справ триває робота стосовно механізмів притягнення країни-агресорки до відповідальності. 

Також представники Штабу підкреслили, що наші сили оборони постійно працюють над поповненням обмінного фонду.

«Ми дотримуємося політики відкритості стосовно утримання російських полонених. Відповідно вимагаємо цього від російської сторони та сподіваємося на покращення умов для наших людей», – зазначив Богдан Охріменко.

Останні новини