У Штабі відбулася зустріч з родинами Захисників з 46-ої бригади
У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 46-ої окремої аеромобільної бригади, які зникли безвісти або потрапили у полон.
З родинами десантників спілкувалися представник Координаційного штабу та представниця Збройних сил України.
Отримання офіційного статусу військовополоненого відбувається у випадку підтвердження полону міністерством оборони російської федерації Міжнародному комітетові Червоного Хреста. Проте, як зазначив представник Штабу, відомості про військовослужбовця, що перебуває в російському полоні, надходять і з інших джерел. Також на сайті є анкета, яку заповнюють військовослужбовці, що вже повернулися з полону. Підсумовуючи сказане, він акцентував на тому, що у процеси обміну залучені всі військовослужбовці, незалежно від статусу, якщо інформація про них внесена до реєстру Національного інформаційного бюро.
Представниця ЗСУ пояснила порядок звернення й отримання інформації від військових частин. Вона, зокрема, зазначила, що спілкування з військовими частинами відбувається через територіальні центри комплектування (колишні військкомати). Проте від військової частини можна отримати лише певну інформацію, частина даних конфіденційна. Також представниця ЗСУ проконсультувала родичів щодо отримання витягу з наказу про результати службового розслідування.
Одне з питань під час зустрічі стосувалося ДНК-експертизи. Представник Штабу зауважив, що у випадку, коли є сумніви щодо збігів зразків ДНК, родичі військовослужбовців можуть звернутися до слідчого й ініціювати повторну експертизу.