Українці обрали дизайн поштової марки «Ми чекаємо!»
Завершилося всеукраїнське голосування за дизайн поштової марки, присвяченої українським військовополоненим, незаконно утримуваним цивільним громадянам, особам, зниклим безвісти та їхнім родинам.
У голосуванні в застосунку «Дія» взяли участь 328 788 українців.
Перемогу здобув ескіз «Лелека.Воля», який набрав 103 279 голосів.
До трійки лідерів також увійшли:
«Вісниця добра» – 61 112 голосів;
«Найжаданіші обійми» – 45 473 голоси.
Лелека – символ дому, надії та повернення. Саме цей образ українці обрали знаком віри в повернення тих, кого сьогодні чекають вдома. Поштову марку буде випущено до 35-ї річниці Незалежності України. Вона нагадуватиме про тих, хто досі перебуває в неволі, чия доля залишається невідомою, та про родини, які щодня чекають на повернення своїх близьких.
Дякуємо кожному, хто долучився до голосування. Ваш вибір – це прояв підтримки тих, хто перебуває в полоні, незаконному утриманні або вважається зниклим безвісти.
Ініціативу реалізують Координаційний штаб спільно з Укрпоштою за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.