gov.uaДержавні сайти України

Відбулася зустріч представників Штабу з делегацією Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії, яка перебувала в Україні з офіційним візитом

Відбулася зустріч представників Координаційного штабу з делегацією Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії, яка перебувала в Україні з офіційним візитом.

Під час зустрічі швейцарські дипломати ознайомилися з основними напрямками діяльності та результатами роботи Коордштабу. Учасники зустрічі обговорили важливість і шляхи ефективного відновлення і реінтеграції оборонців України та цивільних, які повертаються з місць неволі.

Ішлося про комунікацію з рідними про долю їхніх близьких, які перебувають у полоні держави-агресорки, а також на необхідності забезпечити справедливу компенсацію завданої воєнними злочинами шкоди. Швейцарія також надає підтримку українським державним інституціям та неурядовим організаціям, які працюють над пошуком осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Як зазначив представник Штабу Ігор Сибіга, "Швейцарська конфедерація є депозитарієм Женевських конвенцій, і ми очікуємо, що Швейцарія буде надійним охоронцем міжнародного гуманітарного права".

Останні новини